Wszystkie kategorie

Nowości

Wyszukiwarka tonerów

Reklama

Aktualności

Brak aktualności

Archiwum aktualności
LOGITECH

LOGITECH

Logitech – firma produkująca sprzęt peryferyjny do komputerów – m.in. głośniki, klawiatury, myszy, kamery internetowe. Firma zajmuje się produkcją: Firma zajmuje się produkcją: klawiatur, myszek komputerowych, trackballi, kamer internetowych, dżojstików, głośników, włączając stereofoniczne systemy 2.0 oraz 5.1 Surround. W produkcji są także głośniki do iPodów, PSP oraz odtwarzaczy mp3, sprzętu dla graczy, takiego jak kierownice komputerowe, joypady, dżojstiki na platformy PC, Mac, Xbox 360 oraz PS3, a także starsze jak PS2 czy Xbox, słuchawek, akcesoriów do iPodów oraz odtwarzaczy mp3, pilotów komputerowych, systemów Wireless Music System, toreb i plecaków na notebooki, zabezpieczeń- systemy monitoringu, kamery dodatkowe.

Znalezionych produktów: 1

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)